Pimp.lv » Men seeking women for sex » Ritvars

Added: Dec. 2023 | Views: 246 | Ad ID: #7534069

Ritvars (49 years)

Sievietes kas vēlas pisties raksti ziņu Rīga divdesmit sešdesmit trīsdesmit astonpadsmit
  • Ritvars (49 years) (Photo!) gets acquainted with a woman for sex (#7534069)
Ad ID #7534069
Name Ritvars
Age 49
City lv Rīga
Phone number 2060**** Get phone number
E-mail rit***@inbox.lv Get e-mail

Post reply


Bring your ad to the top
Highlight with color

Get VIP status

Get Diamond status

Added Dec. 2023
Views 246

Next ads in category "Men seeking women for sex"
Toggle table/grid view button

Dec. 2023

Guntis (40)

Sveiki! ir liela velme pamaigoties ar sievieāu krūtim :) ar to galiņiem pazīst pasūkat pamasēt viņas:)) esmu mobīls .. e-pasts aktīvs. pie sarakstes izrunāsim visu pārējo.
Andrej (41 year) 3
Dec. 2023

Andrej (41)

Желаю познакомиться свабодной такой женщинай как на фото, для приятных встреч. Пишите на ватсап или смс 2-5-1-3-9-7-0-8. На почту не пишите. Делаю хороший куни.
Dec. 2023

Harijs (40)

Sveiki! ir sieviete te kas garlaikojas kā es viens mājas?? varam kopa ko patīkamu sadarīt:) patīk vecākas par manīm:) e-pasts aktīvs patīk ja ir lieli krūš galiņi.
Dec. 2023

Raitis (36)

Simpātisks precēts vīrietis plāno doties uz Gulbeni 8. Decembrī un jau laicīgi vēlos atrast kādu jauku sievieti ar kuru varētu jauki pavadīt laiku savā mašīnā visam jābūt 100% konfidenciāli. Protams varu par to atlīdzināt. Tevi sagaidu vecumā no 20-40 gadiem koptu. Top modeles nemeklēju galvenais lai esi atvērta un ar labu humora izjūtu. Droši vari būt precēta jo konfidencialitati nodrošinu.
Dec. 2023

Andrei (43)

Meklēju sieviete kura uztaisīs minietu par bonusu no manis esmu vesels gan morāli gan fiziski neesmu al-ko vai kādu citu vielu cienītājs bez rūpībam uzmacigu uzvedību Purvciems
Ritvars (49 years) 2
Dec. 2023

Ritvars (49)

Sievietes kas vēlas uzsesties uz mana locekļa dod ziņu Rīga divdesmit sešdesmit trīsdesmit astonpadsmit
Nov. 2023

DAUGAVPILS (48)

Tel. 28880558, vstrecus s zencinoj. Ja muzcina prijatnoj vnesnosti, sportivnij, uxzonnij
Nov. 2023

DOMINO (35)

Sākumā aprakstīšu to, kāds sekss man patīk un ko vēlētos darīt ar savu sievieti. Tad izdomā vai tu gribi būt šī sieviete! Šeit meklēju kaislīgu seksa partneri regulāriem randiņiem, ja esi brīva un līdzīga vecuma, tad arī iespējams, ka var veidoties kas vairāk. Sāksim ar to, ka es esmu dominējošs vīrietis, patīk ņemt iniciatīvu savās rokās. Garas priekšspēle nepatīk, tāpēc pārsteigtu tevi un ātri novilktu tev biksītes. Aktīvi un spēcīgi tevi izdrāztu, bet pēc tam jau nesteidzīgi turpinātu baudīt. Patīk darboties ar mēlīti, arī dupsi laizīt, man mēlīte ir ļoti kustīga un pirksti arī prasmīgi. Meklēju sievieti, kurai patīk visa veida sekss, jo pēc tam kad būtu tev palaizījis dupsi gribēšu arī to izdrāzt. Dievinu, kad sieviete sūkā, tā ir viena no lielākajām baudām. Nav obligāti, bet patīk, ja var beigt mutē un sieviete norij sēklu, tas šķiet neķītri un ļoti uzbudinoši. Vēl mani interesē viegls bdsm, konkrētāk seksa atribūti un sasiešana. Sasietu tevi un būtu pilnīgā manā kontrolē, nezinātu, kas notiks un kuru caurumiņu tev iepriecinātu, un jā, vēl patīk aizsiet acis, lai sajūtas vēl sakāpinātākas. Bdsm tematika protams pamazām ne uzreiz! Un arī ne obligāti, bet šis mani interesē. Es pats brīvs, sportiska auguma, vīrietis, protu ievērot diskretumu, ja tas tev svarīgi. Protams, cienu un respektēju sievietes viedokli, ja viņa ko vēlas vai arī nevēlas. Esmu komunikabls, izglītots, tāpēc būtu ne tikai lielisks sekss, bet arī patīkami pavadīts laiks un lieliska relaksācija no ikdienas. Ir tikšanās vieta. Rīga.
Nov. 2023

android50

Iepazīšos ar vienkāršu sievieti no Vidzemes. (Smiltene, Aluksne, Gulbene, Balvi)