Pimp.lv » Vīrieši meklē sievieti seksam » DOMINO

Ievietots: nov. 2023 | Lasīts: 314 | Sludinājuma ID: #7511946

DOMINO (35 gadi)

Sākumā aprakstīšu to, kāds sekss man patīk un ko vēlētos darīt ar savu sievieti. Tad izdomā vai tu gribi būt šī sieviete! Šeit meklēju kaislīgu seksa partneri regulāriem randiņiem, ja esi brīva un līdzīga vecuma, tad arī iespējams, ka var veidoties kas vairāk. Sāksim ar to, ka es esmu dominējošs vīrietis, patīk ņemt iniciatīvu savās rokās. Garas priekšspēle nepatīk, tāpēc pārsteigtu tevi un ātri novilktu tev biksītes. Aktīvi un spēcīgi tevi izdrāztu, bet pēc tam jau nesteidzīgi turpinātu baudīt. Patīk darboties ar mēlīti, arī dupsi laizīt, man mēlīte ir ļoti kustīga un pirksti arī prasmīgi. Meklēju sievieti, kurai patīk visa veida sekss, jo pēc tam kad būtu tev palaizījis dupsi gribēšu arī to izdrāzt. Dievinu, kad sieviete sūkā, tā ir viena no lielākajām baudām. Nav obligāti, bet patīk, ja var beigt mutē un sieviete norij sēklu, tas šķiet neķītri un ļoti uzbudinoši. Vēl mani interesē viegls bdsm, konkrētāk seksa atribūti un sasiešana. Sasietu tevi un būtu pilnīgā manā kontrolē, nezinātu, kas notiks un kuru caurumiņu tev iepriecinātu, un jā, vēl patīk aizsiet acis, lai sajūtas vēl sakāpinātākas. Bdsm tematika protams pamazām ne uzreiz! Un arī ne obligāti, bet šis mani interesē. Es pats brīvs, sportiska auguma, vīrietis, protu ievērot diskretumu, ja tas tev svarīgi. Protams, cienu un respektēju sievietes viedokli, ja viņa ko vēlas vai arī nevēlas. Esmu komunikabls, izglītots, tāpēc būtu ne tikai lielisks sekss, bet arī patīkami pavadīts laiks un lieliska relaksācija no ikdienas. Ir tikšanās vieta. Rīga.
  • DOMINO (35 gadi) (Foto!) iepazīsies ar sievieti seksam (#7511946)
Sludinājuma ID #7511946
Vārds DOMINO
Vecums 35
Pilsēta lv Rīga
E-pasts dom***@inbox.lv Uzzināt e-pastu

Atbildiet uz sludinājumu


Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu

Saņemt VIP statusu sludinājumam

Saņemt Diamond statusu sludinājumam

Ievietots nov. 2023
Lasīts 314

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē sievieti seksam"
Toggle table/grid view button

nov. 2023

android50

Iepazīšos ar vienkāršu sievieti no Vidzemes. (Smiltene, Aluksne, Gulbene, Balvi)
nov. 2023

Ritvars (49)

Sievietes kas vēlas kaislīgu seksu raksti SMS divdesmit sešdesmit trīsdesmit astonpadsmit... Rīga
nov. 2023

Gints (53)

Esmu precējies. Vēlos satikt sievieti mīļām maigām tikšanās reizēm ... Interesē regulāras tikšanās reizes. Gribu vienu sievieti. Nepatīk mainīt. Gribu vienkāršu sievieti ar visām krunciņām strijām celulītu vēderiņu.... . Sievieti, kura jūtas vientuļi. Man 53 gadi. 180cm, 115kg. Seksa gigants neesmu. Skaistulis neesmu. Interesē mīļas maigas tikšanās... Esmu izsalcis pēc sievietes mīļuma.... Glāstiem... Apskāvieniem... Raksti... Varbūt Tu esi šeit... ...
nov. 2023

Love (44)

Познакомлюсь с женщиной.
nov. 2023

Sex (44)

Ищу женщину с местом для встреч для регулярных занятий кунилингом.
nov. 2023

Armins (39)

Sveiki Sveiki!! Ir te sieviete kuras patiktu kad darbojas ar viņas krūtīm? Sūkā galiņus un zīš:) pa vienam vai abas ja ir sagy tipa krūtis:) ar bonusinu no manis..
nov. 2023

Ritvars (49)

Sievietes kas vēlas sexu raksti divdesmit sešdesmit trīsdesmit astonpadsmit
nov. 2023

Gatis (39)

Sveiki!! Vai te sieviete bbw tupa? Gribas ko jaunu paprovēt:) respektīvi gribu seksu ar dūśīu sievieti:) varu piedāvāt kādu bonusinu:) lai krūtis lielas un vis pārejais:) e-pastas aktivs.
nov. 2023

Agris

Ir kāda simpātiska meitene no Liepājas Pilsētas vai tuvākās apkārtnes no 18-28. G kas varētu uzstaisīt minetiņu auto, atlīdzība 50€. viss konfidenciali. sludinājums aktuāls kamēr redzams.