Cписок категорий » Эскорт и массаж » ╭⊰Maiga jauka sterva

Добавлено: 11.06.2018 | Просмотров: 144
Vai TAGAD ir kāds vīrietis, kurš ŠODIEN vai šovakar/šonakt, vai rīt vēlas piedzīvojumu? Piedāvāju relaksēt jūsu ķermeni, radot jaukas sajūtas un ne tikai bikini zonā. Tikai reāla tikšanās šodien vai rīt , un tiem, kas zina, ko un kā vēlas. ES-Rudmate, veikla, prasmīga, ar ļoti patīkamu - jutekliskumā izjūtās ķermeņi , un zīdainu, sievišķīgi siltu, maigu ādu, ar skaistu sievišķīgu dupsīti, un gandrīz 4. krūšu izmērs. Neesmu fotomodele. Es simpātiska, mīļa, patīkama un maiga. Varu un protu palutināt tevi ar krūtīm - glāstiem ar krūtim - sniegt baudu. Īpaši interesants minets (tikai prezervatīvā) - daudzveidīgi, vaginalais - klasiskais prieks, anālais tikai attiecībā uz tevi - nevis mani (un tikai tad, ja tu to vēlies), prostatas masāža, fistings, rimings, kunilings,«zelta lietus» - tikai tavā teritorijā, strap-on. Reižu skaits - bez ierobežojuma, cik daudz - tikai tu būsi spējīgs, cik daudz tu vari paspēt tevis izvēlētajā laikā. Jo, priekš nesteidzīga un daudzveidīga seksuāla intima in seksnjam, un priekš sieviešu maiguma - tu pats to saproti - ir pietiekami daudz laika. Un ir atšķirība - pa ātrj, un vai maigi daudzveidīgi un kvalitatīvi -Kad ir spējas un iespējas, lai prieka ir vairāk. Garantēju visu privāti, konfidenciali un to arī vēlos saņemt pretī, nu un nelielu - atbilstošu dāvanu pie tam pielikumā.

…. UN ESIET TIK LAIPNI ŅEMT VĒRĀ , KA CEENAS, PRAICE - NAV. TĀPĒC, KA ES ESMU PAKALPOJUUMUS NEPIEDĀVĀJU..!JO - ES PIEDĀVĀJU Ļoti Interesantu TIKŠANOS, UN INTERESANTU SASKARSMĒ intim IEPAZĪŠANĀS, UN IR ĻOTI INTERESANTU, DAUDZVEIDĪGU UN NEPARASTI MAIGU SЕКSU.. VARU DARĪT ЕRОТISКАS VAI RELAKSEJOCHAS МАSAZINJАS, VAI ABAS ŠĪS МАSAZINJАS UN SЕXU..

…Un Vajag Iegaumēt — Ka, Es neesmu Daavana, Kas Nozīmē, Ka Uz Par velti Ne Rēķinieties..- JEBKĀDA UN JEBKURA, KATRA TIKŠANĀS un IEPAZĪŠANĀS AR MANI SĀKAS NO ČETRDESMIT PIECIEM eiropas savienības naudiņam UN VAIRĀK. ( ATKARĪBĀ NO Izvēlētas TIKŠANĀS ILGUMA, UN NO TIKŠANĀS SITUĀCIJAS UN APSTĀKĻIEM., UN IEPAZĪŠANĀS VEIDA..

…Ar erotisku vai relaksējošu masāžu Dāvanai Naudas Ekvivalentā — Jābūt LIELAKAI )...

45..-..TAS IR JŪSU DĀVANA MAN SATIEKOTIES UZ PUS STUNDU!! 65..-..TAS IR JŪSU DĀVANA MAN SATIEKOTIES UZ STUNDU!! 85..-..TAS IR DĀVANU SATIEKOTIES UZ 2 STUNDĀM!!

PIEDĀVĀJU Maigumu UN INTERESANTU INTĪMU-Sexy ATPŪTU.. UN NAV NEEEJAUCIET—ES NEEEEPIEDĀVĀJU PAKALPOJUMU..-tāpēc cenas, price, maksas nav !! Un Jūsu dāvana (DĀVANA - naudas izteiksmē ) man—tas ir tikai izpausme jūsu gudrības un galantuma (nomaiņa - vietā ziedu pušķu, restorānu, un šokolādes ar alkoholu, vēl jo vairāk-es absolūti ignorēju un alkoholu un narkotikas) = tas ir interesants priekšlikums.. TIKŠANOS ALĀ NE PIEDĀVĀT..
Antianitārijā - Krūmos, Uz Skudrāja, Mašīnā — Arī..

Uzrakstu visu ļoti vienkārši un pieejami. - Gribi koptu sievieti - tad parūpējies par to - sievieti vajag kopt..! Gribi sievieti ar eņģeļu raksturu un attieksmi pret tevi - tad radiet viņai paradīžu apstākļus.!!


…Lv-Rus nav Salons ! Atsakos kad piedāvā tikties krūmos, vai mašīna izgaztuvēs, zem žogiem un citas tam līdzīgas un neatbilstošās vietās..

Tikšanās bez garas sarakstes - pietiekami daudz jau šeit rakstīts (mīļotājiem sarakstīties ).Un tai skaitā tāpēc - . Uz sms nav neereaģēju un neatbildēšu - ikvienu kas tos uzrakstīs vienmēr ignorēšu. Fotogrāfijas neesūtīšu- un tas ko jūs esat redzējuši - ir pietiekami, jo man galu galā- ne precēties ar Jums iet, bet un vienreizējai tikšanāi un šīs vienas pietiekami. Papildus bildes tikai seksofobi-virtuali, un tie, kuri seksofobi-pļāpās un neadekvāti pieprasa lai ar seksu nenodarboties, un tie, kas paši nezina ko grib, un vai nav pārliecināti par sevi, šaubās par savām spējām un savā vēlmēm. Nu ja tu esi seksvirtuāls, un tu par sevi neesi pārliecināts liec mierā adekvātus - kuri nodarbojas ar seksu – realitātē. Un lai tev arī turpmāk sex būs retāk kā jaunais gads (ha-ha).. - Zvanīsi un uzzināsi, īsumā apspriedīsim, un, protams, par kaut ko ļoti interesantu vienosimies..! Vieta ir. Rīgā. attālumā, kas ir 10 minūšu brauciena attālumā - netālu no centra. Klusi, tīri, ir duša, lai varētu pēc darba atsvaidzināties, un ir ērta, un bezmaksas stāvvieta, kur novietot mašīnu. Viss konfidenciāli. Un esiet laipns zvanīt nedaudz iepriekš - nu, kaut vai pirms 1 stundu vai 1,5 stundu. Ja zvanījat un nevarējat sazvanīt - tas nozīmē, ka iet saruna pa citu līniju vai citu telefonu.. = TĀDĒĻ, PĀRZVANIET kaut MAZLIET VĒLĀK = PĒC 40-50 MINŪTEM. #2*8*8*8*7*1*5*1# Gaidu.


UN JA JŪS GRIBAT+UN VĒLATIES PIEPILDĪT SAVU SAPNI-JEBKURA+JEBKĀDA VĪRIEŠA SAPNI. Un+SAŅEMT EKSKLUZĪVU,ĪPAŠI NEATKĀRTOJAMU+VISS SPILGTĀKU+PAŠU ILGSTOŠU ORGASMU SAVĀ DZĪVĒ+Seksu,kurš ir neaizmirstams,Neatkārtojams+Pats Spilgtākais+Ilgstošs,ĻOTI MAIGI+MĪĻĪGI-Tad Ir Jāzvana Pašlaik-TAD JĀZVANA TAGAD!

>>☎_✔~~_Т____0_0_З_7_1___2_68З_6_68З__t_divi_seši_astoņi_trīs_seši_seši_astoņi_trīs___✔~~_Т____0_0_З_7_1____2_888_71_51
╭⊰Maiga jauka sterva (32 года) (Фото!) предлагает эскорт, массаж или другие услуги (Объявление №3244365) » Эскорт и массаж » Pimp.lv

╭⊰Maiga jauka sterva (32 года) Город: Rīga
Получить VIP статус для объявления

Напишите ответ
Внимание!

Эта страница содержит материалы сексуального характера. Если вам не исполнилось 18 лет или другого легального возраста на вашем месте проживания Вам нужно незамедлительно покинуть эту страницу. Содержание страницы оценивается как содержащее информацию сексуалного, ненасильного характера для взрослой аудитории. Если вы не достигли 18 лет или другого установленного на вашей территории проживания возраста, Вам необходимо ПОКИНУТЬ эту страницу незамедлительно.

ВХОД! Прочитал и согласен. Мне уже есть 18 лет